Sennheiser HD569 – słuchawki dla mobilnych audiofanatyków

3

Jeśli chcecie skosztować brzmienia na wysokim poziomie, ale nie koniecznie w domu na kanapie to Sennheiser proponuje wam nowy model słuchawek – HD569.

Jest to jedyny zamknięty model wśród nowych Sennheiserów, co sugeruje ewidentne zastosowanie dla mobilnych miłośników “dobrego” dźwięku. Na kablu zamontowano pilot, dzięki któremu możecie sterować podstawowymi funkcjami bez sięgania do kieszeni po telefon, a także mikrofon. Pilot działa zarówno z telefonami opartymi na Androidzie jak i iOS.

Producent zapewnia nas, że przetworniki, w które wyposażone są słuchawki, wyprodukowane zostały w Niemczech. Dodatkowo otrzymujemy najwyższej klasy materiały, demontowane przewody oraz duże i miękkie nauszniki dla pełnego komfortu użytkowania.

Słuchawki te posiadają zamkniętą obudowę przetworników co powinno nam zapewnić maksymalne wyciszenie nawet wtedy, gdy jesteś poza domem. Szybki bas, szeroka scena dźwiękowa oraz komfort i wygoda to cechy, które mają nas pochłonąć na długie godziny przyjemności muzycznej.

Główne cechy:

  • Niskoohmowe przetworniki o średnicy 38 mm, produkowane w Niemczech
  • Miękkie, wymienne poduszki nauszników
  • Solidny, demontowalny przewód 3-metrowy ze złączem Jack 6,3 mm
  • Dodatkowy przewód o długości 1,2 m ze złączem Jack 3,5 mm oraz uniwersalnym pilotem z mikrofonem – do prowadzenia rozmów i kontroli muzyki
  • 2-letnia gwarancja międzynarodowa

Więcej informacji na stronie sennheiser.pl oraz n-us.sennheiser.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here