Polski rynek HI-FI w opinii zagranicznych odbiorców…

0

Polski rynek sprzętu HI-FI ma się dobrze, a nawet lepiej… Jeśli wierzyć różnego rodzaju rankingom i statystykom to z roku na rok przybywa zadowolonych, zagranicznych odbiorców naszego sprzętu.

O dużej popularności świadczy przede wszystkim jakość i konkurencyjna cena; i mimo, iż mamy w kraju prawie 100 producentów wytwarzających wysokiej jakości sprzęt audio to zdecydowana większość o wiele bardziej rozpoznawalna jest za granicą.

Co produkują polskie firmy? Jest tego całkiem sporo! Ale przede wszystkim mamy na myśli kolumny, odtwarzacze CD, wzmacniacze, gramofony, kable i wiele dodatkowych akcesoriów.

To co jest niewątpliwym atutem polskich przedsiębiorstw to innowacyjność i brak komercyjnego podejścia. Jest to oczywiście spowodowane brakiem potężnego zaplecza kapitałowego. Zaprzeczając w ten sposób logice ekonomii wychodzimy na tym całkiem dobrze 🙂

Jak przewidują sami producenci, przyszłość wróży się dla nich pomyślnie. Trzymamy kciuki i życzymy dalszego rozwoju i nie zapominaniu o nas… – klientach 😉

Poniżej przedstawiamy kilku polskich producentów sprzętu HI-FI. Mamy nadzieję, że w miarę upływu czasu będziemy mogli przedstawiać wam dokonania większości z nich:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj