Od romansu do miłości… Kawai & Onkyo

0

Z zainteresowaniem śledzimy, zapoczątkowaną dwa lata temu, współpracę firmy Kawai oraz Onkyo. To dobry trend świadczący o coraz większej świadomości producentów sprzętu związanego z szeroko pojętą branżą muzyczną.

Po dwóch latach współpracy trudno mówić już o romansie, to niewątpliwie miłość… do najwyższej jakości dźwięku, która połączyła obie firmy. Efekty już widzimy i słyszymy.

Zintegrowany wzmacniacz stereo Onkyo A-9150 i hybrydowy pianino cyfrowe Kawai NOVUS NV10 zostały opracowane równolegle. Oba korzystają z wyspecjalizowanej wiedzy specjalistycznej i unikalnej dla każdej z firm. Kawai Pianos ze swoim 90-letnim doświadczeniem w budowaniu jednych z najlepszych pianin i fortepianów na świecie, wniosła cenną wiedzę podczas strojenia wzmacniacza A-9150, umożliwiając wierną reprodukcję koloru tonalnego, żywiołowości i rezonansu fortepianu. Firma Onkyo natomiast, wiodący producent sprzętu hi-fi od ponad 70 lat, opracowała kluczowe technologie w celu udoskonalenia hybrydowego, cyfrowego pianina NOVUS NV10 firmy Kawai.

Więcej info:
www.onkyo-europe.eu/kawai/en/
www.kawai-global.com
www.onkyo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here