Nowe słuchawki Sennheiser IE 100 PRO i IE 100 PRO Wireless!

1

Sennheiser IE 100 PRO oraz IE 100 PRO Wireless to najnowsze modele słuchawek dokanałowych, dedykowane osobom pracujących w branży muzycznej lub pasjonujących się muzyką. Co oferują i ile kosztują?

Sennheiser wprowadza do oferty dwa nowe modele słuchawek z profesjonalnej linii IE PRO. Model IE 100 PRO dedykowany jest dla osób pracujących w branży muzycznej lub pasjonujących się muzyką. Z kolei IE 100 PRO Wireless, dzięki modułowi Bluetooth, którego można używać zamiennie z kablem, oferują najwyższej klasy dźwięk monitorów ze sceny studyjnej w wersji bezprzewodowej.

Interfejs Bluetooth ma wbudowany mikrofon, pilot do sterowania połączeniami telefonicznymi i multimediami, zaś akumulator starcza nawet na 10 godzin pracy.

Słuchawki Sennheiser IE 100 PRO są następcą modelu IE 40 PRO i jak zapewnia producent, oferującym naturalne, ciepłe i niezwykle wierne brzmienie, które pozwoli uzyskać większą kontrolę nad dźwiękiem oraz wyższą jakość tworzonej muzyki. 

Dzięki dołączonym w komplecie adapterom dousznym z silikonu oraz z pianki z pamięcią kształtu, słuchawki te pasują idealnie do przewodu słuchowego. Kompaktowy rozmiar słuchawek również zwiększa komfort użytkowania.

Z kolei wzmocniony zaczep na ucho i odłączany kabel słuchawkowy, ze zgłoszonym do opatentowania odpornym na przerwanie złączem, gwarantują niezawodność podczas występów. Do słuchawek dołączono również sztyfcik do czyszczenia i miękkie etui. 

Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym i czerwonym oraz z przezroczystego tworzywa. Znajdziecie je TUTAJ.

„Wybierając słuchawki bezprzewodowe IE 100 PRO Wireless, dostajemy niezwykły model „dwa w jednym”. Oprócz standardowych akcesoriów w komplecie słuchawki IE 100 PRO Wireless wyróżniają się złączem IE PRO BT – posiada interfejs Bluetooth, który pozwala zastąpić standardowy kabel specjalnym przewodem z modułem transmisyjnym, aby cieszyć się doskonałym bezprzewodowym dźwiękiem! W komplecie przewidziano kabel USB-C, który pozwala naładować interfejs Bluetooth w zaledwie półtorej godziny”

– wyjaśnia Gunnar Dirks, menedżer produktu

Słuchawki IE 100 PRO otrzymały po IE 40 PRO przetwornik i pasmo przenoszenia, lecz oferują więcej – złącze i kabel z IE 400 PRO i IE 500 PRO. 

„Postawiliśmy na jeden rodzaj złącza, dzięki czemu użytkownik może wybrać swój ulubiony kabel, bez względu na model słuchawek serii IE PRO. Ktoś, kto ma na przykład słuchawki IE 500 PRO, może zakupić złącze IE PRO BT do profesjonalnego bezprzewodowego odsłuchu muzyki. Z kolei kabel IE PRO Mono to również nowatorskie rozwiązanie dla broadcastu”

– dodaje Gunnar Dirks

Nowy IE PRO Mono to skrętny kabel, który doskonale tłumi szumy przenoszone ze sprzętu. Można podłączyć go do lewej lub prawej słuchawki, umożliwiając pracę z nią podczas m.in. debat na żywo, korespondencji telewizyjnej czy reportaży. W układzie stereofonicznym nadawany jest lewy kanał dźwięku. 

Poznajcie całą serię słuchawek Sennheiser IE PRO:

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

Zapraszamy także do artykułu poniżej:

Sennheiser IE 400 PRO oraz IE 500 PRO: poznajmy bliżej nowe, profesjonalne odsłuchy douszne!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here