Koncert Władysława Komendarka na Audio Video Show 2017

0

Władysław „Gudonis” Komendarek to muzyk i instrumentalista, związany z grupą muzyczną Exodus, a w latach 80-tych rozpoczął karierę solową. Już od piątku (17.11.2017) będziemy mieli okazję posłuchać i obejrzeć niezwykłe show jakie przygotuje dla odwiedzających tegoroczną imprezę Audio Video Show 2017.

Każdy koncert Władysława Komendarka to niepowtarzalny spektakl, misterium o dużym ładunku ekspresji i dynamiki. Udział w uzyskaniu takiego klimatu ma łączenie oryginalnej muzyki elektronicznej ze śpiewem artysty płynącym jak gdyby z głębi jego duszy…

Wrażenie słuchaczy jest na tyle niesamowite, że koncert można porównać do czegoś w rodzaju obrzędu plemiennego z udziałem szamana. Obserwując Gudonisa podczas koncertu można odnieść wrażenie, że wpada on w swoisty trans, którym rządzą jedynie prawa struktury estetycznej wykonywanego dzieła. Wydaje się, że Gudonis posiada rzadki dar u muzyków rockowych, których produkcje są czasami rzemieślniczo dopasowane do wymogów rynku. W przypadku Gudonisa mamy do czynienia z wielkim artystą, a nie z bezdusznym automatem do produkcji modnych przebojów.

Na koncerty Władysława Komendarka, w czasie trwania wystawy Audio Video Show, zaprasza współorganizator, firma Trimex.

Koncerty 30 minutowe odbędą się przed salami Arkadia I, Arkadia II, Arkadia III w hotelu Sobieskim:

  • w piątek o godzinie 18.00
  • w sobotę o godzinie 18:00
  • w niedzielę o godzinie 11.30

Dodatkowo w wypadku dużego zainteresowania przewidywany są dodatkowe koncerty w piątek i w sobotę pod koniec dni wystawowych, tuż przed godziną 20.00.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/176180072962616/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here