KEF LSX: nowe kolumny bezprzewodowe!

0

KEF LSX to najnowsza propozycja producenta, która kontynuuje sukces popularnego modelu LS50 Wireless. Spodziewamy się ich na Audio Video Show 2018!

KEF LSX to dwupunktowy, bezprzewodowy system stworzony z myślą o wysokiej jakości dźwięku w kompaktowym rozmiarze. Kolumny wykorzystują zaawansowaną technologię bezprzewodową, aby móc zachować zasadę, że dwie kolumny są lepsze niż jedna 🙂

LSX jest całkowicie bezprzewodowy, zarówno przy wyborze źródła dźwięku, jak i łączności między kolumnami, dzięki opatentowanej technologii bezprzewodowej KEF.

W przypadku użytkowników urządzeń Apple, LSX oferuje AirPlay 2, który umożliwia bezproblemową i bezprzewodową współpracę z urządzeniami Mac, iPhone, iPad i Apple TV. AirPlay 2 umożliwia także korzystanie z wielu LSX w różnych pokojach i integrację z Siri.

Połączenia bezprzewodowe zapewniają dostęp do Spotify Connect i TIDAL. W przypadku każdego innego mobilnego źródła muzyki, LSX oferuje łączność Bluetooth 4.2 z aptX.

LSX obejmuje unikatowe technologie, takie jak układ przetworników Uni-Q, który jest nieustannie udoskonalany i ulepszany. W LSX współpracuje on z technologią Music Integrity Engine firmy KEF – algorytmy, które pomagają dostarczać doskonałe basy, a także zapewniają korekcję fazy i redukcję zniekształceń.

LSX jest prosty w konfiguracji i niezwykle intuicyjny w obsłudze. Nawiązanie połączenia z Wi-Fi trwa zaledwie chwilę dzięki aplikacji KEF Control. Aplikacja umożliwia także kolumnom  otrzymywanie aktualizacji oprogramowania wewnętrznego i funkcji bezprzewodowych. Opcjonalna aplikacja strumieniowa KEF umożliwia korzystanie z TIDAL i DLNA.

LSX dostępny jest w pięciu unikalnych kolorach, w których zabarwienie membrany przetwornika jest dopasowane kolorystycznie do wykończenia.

Cena za parę to koszt ok. 2.600 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: https://kef.com/products/lsx

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here