JBL Charge 3 – mały nie znaczy słaby

452

Wiodący producent sprzętu nagłośnieniowego, firma JBL, idąc naprzeciw rosnącym potrzebom klientów wyprodukowała w pełni mobilny, niedużych rozmiarów głośnik bezprzewodowy o naprawdę dużych możliwościach. Przedstawiamy wam JBL Charge 3.

JBL Charge 3 to najwyższej jakości potężny przenośny głośnik Bluetooth, generujący doskonały dźwięk stereo i służący jednocześnie jako powerbank. Dzięki swojej wodoodpornej konstrukcji, wytrzymałym materiałom i solidnej obudowie, Charge 3 szybko stanie się najlepszym towarzyszem podczas wypadów na basen lub np. uprzyjemni spacery w deszczu. Głośnik świetnie wypadnie również w trakcie imprez – za pomocą technologii JBL Connect podłączycie swojego Charge 3 i aż 99 innych głośników, dzięki czemu nie tylko poprawicie jakość dźwięku, ale również po prostu otoczycie się muzyką!

Głośnik wyposażono w wydajny akumulator o pojemności 6000 mAh. Gwarantuje on do 20 godzin odtwarzania, daje też możliwość ładowania smartfonów i tabletów za pośrednictwem wyjścia USB. Wbudowany zestaw głośnomówiący z funkcją tłumienia zakłóceń i usuwania echa pozwala za naciśnięciem jednego przycisku uzyskać podczas rozmów krystalicznie czysty dźwięk.

Kilka najważniejszych właściwości Charge 3 to:

  • Klasa wodoszczelności IPX7
  • Wbudowany zestaw głośnomówiący
  • Możliwość połączenia na raz do 100 głośników JBL za pomocą funkcji JBL Connect+
  • Słyszalne i widzialne basy dzięki membranie biernej JBL
  • Do 20 godzin ciągłej pracy + możliwość ładowania smartfona/tabletu dzięki wbudowanej baterii o pojemności 6000 mAh

O JBL Charge 3 wspominaliśmy już na uptone.pl/hifi/jbl-laureatem-tegorocznych-eisa-w-kategorii-glosnikow-przenosnych. Więcej szczegółów technicznych poznacie na pl.jbl.com.