środa, 5 października, 2022
Strona główna Hi-Fi iFi Audio przedstawia nano iGalvanic 3.0

iFi Audio przedstawia nano iGalvanic 3.0

0

Firma iFi Audio zaprezentowała produkt idealny dla miłośników komputerowego audio. Izolator galwaniczny klasy USB 3.0 w sprzedaży ukazał się w połowie września.

Izolacja galwaniczna jest niemal niedoścignionym Świętym Graalem dla wszystkich, którzy potrzebują precyzji i czystości brzmienia aparatury HiFi i high-end. Nano iGalvanic 3.0 ma za zadanie rozwiązać jeden z najbardziej istotnych problemów komputerowego audio, czyli zjawiska tzw. prądu błądzącego. Prądy te indukowane są głównie zasilaczach AC komputerów i rozsiewane po całym systemie, także poprzez złącza USB.

Nano iGalvanic 3.0 jest pierwszym w historii komercyjnie produkowanym izolatorem galwanicznym klasy USB 3.0. To jednoczęściowe rozwiązanie dla każdego komputerowego melomana. Jego zastosowanie uwalnia pełny potencjał podłączonego do systemu przetwornika D/A, i to bez względu, czy mamy do czynienia z półką budżetową, czy też high-endowymi rozwiązaniami za dziesiątki tysięcy złotych. Generowany dźwięk staje się znacznie bardziej analogowym, holograficznym i namacalnym, a przy tym zyskuje na szczegółowości i dynamice.

Urządzenie posiada bardzo prostą budowę – aluminiowa obudowa skrywa w sobie dwa złącza USB 3.0 (typ A i B), trzy rodzaje uziemienia oraz pracuje w pełni pasywnie, dzięki czemu nie potrzebuje dodatkowego zasilania. iGalvanic 3.0 zawiera również funkcje dobrze znane z poprzednich regeneratorów USB marki iFi, jak REclock, REbalance i REgenerate.

iFi Audio iGalvanic3.0 dostępny jest w cenie 1749 zł. 

Więcej o urządzeniu znajdziecie na www.ifi-audio.com oraz niebawem na stronie polskiego dystrybutora, firmy www.camax.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj