Gramofon TEAC TN-350 – analogowe brzmienie na jeszcze wyższym poziomie

0

Elegancki wygląd, nowoczesne rozwiązania i wyraziste analogowe brzmienie – to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w TEAC TN-350. Najnowszy gramofon producenta dostarcza wysokiej jakości dźwięk i z łatwością dopasuje się do dowolnego domowego wnętrza.

Gramofon TEAC TN-350 to wysokiej klasy urządzenie, które łączy nowoczesną technikę audio z elegancką, przykuwającą wzrok stylistyką. Opracowany z myślą o wymagających użytkownikach dzięki bogatemu wyposażeniu i wysokiej klasy komponentom – wbudowany przedwzmacniacz i przetwornik analogowo-cyfrowy, port USB, aluminiowy talerz i ramię w kształcie litery S, wkładka MM (VM) AT95E.

To, co wyróżnia TN-350 na tle innych gramofonów, to jego duże możliwości i piękny, naturalny dźwięk. Konstrukcja opiera się na masywnej podstawie wykonanej z płyty MDF, ograniczającej ryzyko powstawania rezonansu.

W dostępnej w dwóch wersjach wykończenia (olejowanym fornirze o fakturze drewna orzechowego lub w kolorze czarny mat) obudowie projektanci ukryli silnik o wysokim momencie obrotowym, który poprzez neoprenowy pasek napędza talerz z odlewanego aluminium. Tuż obok znajduje się przykuwające uwagę ramię w kształcie litery S, które w połączeniu z mechanizmem anty-skatingu gwarantuje wysoką precyzję odtwarzania płyty. Urządzenie może pracować z jedną z dwóch prędkości: 33 1/3 lub 45 obr./min.

Gramofon TEAC TN-350 dostarczany jest wraz z zaawansowaną wkładką MM (VM) Audio-Technica AT95E. Gwarantuje ona wysoką jakość dźwięku, dostarczając czyste i detaliczne brzmienie. Urządzenie wyposażone jest również w przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM, a także wyjścia: liniowe i gramofonowe. Dzięki temu TN-350 może współpracować z dowolnym wzmacniaczem, nawet z modelem bez wejścia Phono.

Wszechstronność gramofonu zwiększa wbudowany przetwornik analogowo-cyfrowy. Układ zaprojektowany przez Texas Instruments pozwala przesyłać muzykę poprzez USB wprost do komputera, aby zapisać winylową kolekcję w postaci cyfrowych plików.

TEAC TN-350 już jest dostępny w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna urządzenia, niezależnie od wybranej opcji wykończenia, wynosi 1799 zł.

Więcej info:
Producent – www.teac.com
Dystrybutor – www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here