Genelec RAW: ekologiczne głośniki do domu i studio

1

Są błyszczące, metaliczne i według producenta przyjazne dla środowiska – obudowy nowych głośników Genelec serii RAW wykonano z niemalowanego aluminium pochodzącego recyklingu. Nowe wykończenia dostępne są dla wybranych modeli monitorów studyjnych, głośników domowych i AV.

Głośniki RAW oparte są na dwudrożnych konstrukcjach Genelec i wyposażono je w technologię Minimum Diffraction Enclosure (MDE). Producent zapewnia, że dzięki specjalnej konstrukcji obudowy do uszu użytkowników dotrze niezwykle precyzyjny dźwięk o płaskim paśmie przenoszenia.

Dzięki swojej niezwykłej estetyce głośniki z serii RAW przyciągają wzrok. Ale nie chodzi tylko o wygląd: firma twierdzi, że wykończenie RAW jest również „bardziej przyjazne dla planety”, ponieważ nie wymaga farby i innych materiałów wykończeniowych, a obudowy wykonane są z metalu pochodzącego z recyklingu.

Głośniki Genelec RAW
Genelec oferuje wykończenie RAW nie tylko na monitorach studyjnych, ale także na niektórych głośnikach przeznaczonych na rynek domowy i instalacje AV:

  • aktywne monitory bliskiego pola 8020D, 8030C i 8040B
  • seria monitorów G Two, G Three i G Four
  • głośniki instalacyjne 4020, 4030 i 4040
  • głośniki Smart IP 4420 i 4430.

Niestety Genelec nie ogłosił jeszcze daty premiery i cen głośników z serii RAW. 

Więcej szczegółów
Producenthttps://www.genelec.com/
Dystrybutorhttps://konsbud-audio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj