Cotodama Lyric Speaker! Nadchodzi nowe…

0

Wielu powie, że to przesada. Inni zaś ucieszą się, że nadchodzi czas na czerpanie muzyki z internetu nie tylko pod postacią ścieżek dźwiękowych ale i zawartości tekstowej. Czy Cotodama Lyric Speaker jest gadżetem potrzebnym to pokaże czas. My jak na razie podchodzimy do niego z nutką ciekawości.

Cotodama Lyric Speaker to głośnik jak każdy inny. Odtwarza muzykę z sieci, jest ładny i…? No własnie, co kryje się w tym nowatorskim pomyśle? Przede wszystkim Lyric Speaker łączy w sobie zarówno głośnik jak i wyświetlacz tekstów aktualnie odtwarzanych przez urządzenie. Cotodama Lyric Speaker kompatybilny jest z wieloma serwisami: Spotify, Apple Music, Deezer, Google Play, SoundCloud i YouTube, a dzięki synchronizacji z nimi, wyświetla na półprzezroczystym ekranie tekst odtwarzanej piosenki.
Co jeśli tekstu nie da się zsynchronizować, bądź słuchasz muzyki instrumentalnej? No cóż. Wtedy na ekranie wyświetlana jest abstrakcyjna grafika dla urozmaicenia wrażeń słuchacza.

Jak we wszystkim, również w Cotodama Lyric Speaker jest mały szkopuł. Otóż, ten iście nowoczesny głośnik aktualnie kosztuje… uwaga – 4 320 £ lub 4 500 $, co na walutę polską daje jakieś 20 500 zł. Trzeba przyznać, że tanie toto nie jest ale jeśli kogoś stać, to zapraszamy na stronę producenta.

Więcej info:
Producent: www.lyric-speaker.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here