Bose SoundTouch – dostęp do muzyki w całym domu

0

Piękne w swojej prostocie, zaskakujące pełnią brzmienia i funkcjonalnością – seria Bose SoundTouch to kwintesencja tego, co kochamy i szanujemy w produktach amerykańskiej firmy.

Systemy Bose SoundTouch to cała gama z wyglądu prostych bezprzewodowych głośników. Nie dajcie się jednak zwieść tej niewinnej aparycji, bo na ich działanie składają się nowoczesne, autorskie technologie producenta.
I tak, znajdziecie tu technologię Waveguide i specjalnie zaprojektowane autorskie przetworniki, zapewniające głęboki dźwięk wysokiej jakości, łączność bezprzewodową, pełną kompatybilność z serwisami streamingowymi, sterowanie za pomocą aplikacji SoundTouch i wiele innych udogodnień, które docenią zarówno fani dobrego brzmienia, jak i osoby, które ponad wszystko cenią sobie wygodę.

Na system Bose SoundTouch składa się sześć urządzeń:

  • System Wave® SoundTouch IV,
  • Głośnik bezprzewodowy SoundTouch 10,
  • Głośnik bezprzewodowy SoundTouch 20,
  • Głośnik bezprzewodowy SoundTouch 30,
  • Wzmacniacz SoundTouch SA-5,
  • Adapter SoundTouch Wireless Link.

Cztery pierwsze to oczywiście typowe głośniki, natomiast dwa ostatnie, to coś, co pozwoli, by zestawy stereo i kina domowe, które już posiadacie mogły choć odrobinę posmakować nowoczesnych technologii. Za pomocą wzmacniacza SoundTouch SA-5 lub adaptera Wireless Link zyskacie możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki.

Warto również wspomnieć, że głośniki SoundTouch wyposażono w technologie zapewniające zgodność z urządzeniami obsługującymi funkcję sterowania głosowego innych firm, gdy ta stanie się dostępna w danym regionie (oczywiście polecenia będą się różnić, w zależności od regionu). Dzięki temu dostęp do wszystkich utworów będzie można uzyskać głosowo*, wydając polecenie.

Więcej info:
Producent – www.bose.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here