Audio Research Foundation VT80SE – wzmacniacz dla bardzo wymagającego audiofila

0

Audio Research Foundation VT80SE to sprzęt, który należy cenić i doceniać. Najnowszy wzmacniacz Audio Research zadowoli nawet tych naprawdę wybrednych miłośników muzyki, sprawiając, że słuchanie nawet najstarszej kolekcji płyt ponownie stanie się przyjemnością.

Foundation VT80SE  łączy w sobie wydajność i elastyczność. We wzmacniaczu wprowadzono wiele zmian, odróżniających go od poprzedniego modelu – VT80. Nowa wersja to między innymi lepsze warunki pracy urządzenia, a lampy KT120 zastąpiono ich wyższym odpowiednikiem – KT150. Osiągnięto dzięki temu w stopniu wyjściowym wyższą jakość sygnału. Przy wyborze tej lampy producent kierował się głębokim przeświadczeniem o jej wyższości. Jest ona bowiem stosowana w wyższych modelach wzmacniaczy Audio Research – między innymi w VSi75 i REF 750SE. Trudno o bardziej wydajną i trwałą lampę. Jej średnia żywotność to 3.000 godzin, co pozwala na długie i nieprzerwane wręcz słuchanie muzyki. VT80 został pierwotnie zaprojektowany z lampą KT120, ale oba modele można stosować zamiennie.

Wzmacniacz Audio Research Foundation VT80SE został zaprezentowany po raz pierwszy w trakcie tegorocznej wystawy Audio Video Show w Warszawie, a jego cena detaliczna w Polsce to 49 999 zł.

Więcej informacji o wzmacniaczu znajdziecie na stronie producenta,  www.audioresearch.com i polskiego dystrybutora, pl.horn.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here