Znakomita firma XVIVE AUDIO już w Polsce!

0

Miło nam poinformować, że produkty firmy XVIVE AUDIO dostępne są już w Polsce. Co znajdziemy w asortymencie XVIVE AUDIO? Kto tworzy markę i w końcu, kto będzie jej dystrybutorem? O tym w naszym tekście!

XVIVE AUDIO to marka, która ostatnimi czasy podbija rynek ciekawymi i absolutnie innowacyjnymi rozwiązaniami z dziedziny zarówno efektów gitarowych jak i łączności bezprzewodowej skierowanej do grona artystów muzyków.
Markę tworzą takie nazwiska jak Howard Davis będący głównym projektantem XVIVE AUDIO, a niegdyś współpracujący z Electro Harmonix. W szeregach marki znalazł się również Darius Mostowfi czy w końcu Ray Heasman, specjaliści zarówno od analogowych brzmień jak i współczesnych rozwiązań z zakresu systemów audio i przetwarzania sygnałów.

W asortymencie firmy znajdziemy mnóstwo efektów, od serii mini stompboxów, przez ich pełnowymiarowe odpowiedniki, a na pedalboardach kończąc. Firma zajmuje się również tworzeniem zaawansowanych rozwiązań z dziedziny technologi bezprzewodowej o czym zdążyliśmy się niedawno przekonać dzięki transmiterowi U2, o którym dowiecie się z innego artykułu.

I teraz najważniejsze. Kto został oficjalnym dystrybutorem marki na Polskę? Warwick Distribution Poland! Czekamy na nowości i informacje ze strony producenta i dystrybutora!

Więcej info:
Producent: www.xviveaudio.com
Dystrybutor: www.shop.warwick.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here