Z VEX prezentuje Apollo 11 50th Anniversary Fuzz Factory 7

0

20 lipca 1969 roku, trzej astronauci znaleźli się na orbicie jedynego naturalnego satelity ziemskiego. Aby uczcić ten jedyny w swoim rodzaju “krok ludzkości”, firma Z VEX prezentuje bardzo ograniczoną ilościowo edycję efektu gitarowego Apollo 11 50th Anniversary Fuzz Factory 7.

Ten efekt to istna kwintesencja brzmień końca lat 60-tych ubiegłego stulecia. Mocne lecz przejrzyste brzmienie tamtejszych efektów typu Fuzz (choć pewnie tak ich wtedy nie nazywano), upakowano w świetnie zaprojektowanym stompboxie i opatrzono niesamowitą grafiką ściśle nawiązującą do podróży Buzza Aldrina i Neila Armstronga zakończoną “jednym małym krokiem człowieka, lecz wielkim krokiem ludzkości” na powierzchni srebrnego globu.

Efekt posiada kilka potencjometrów: Volume, Gate, Comp, Drive, Stab, Fat i Tone, oraz serce swojej elektroniki – czyli germanowy tranzystor zwany Russian Germanium GT308V.

Efekt, z racji zaplanowanej ograniczonej ilości wyceniono na niemałą kwotę 469 $.
Nie wiemy czy uda się Wam go zdobyć, ale wiemy na pewno, że będzie to gratka dla całej masy fanów mocnego brzmienia i pasjonatów historii człowieka w kosmosie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zvex.com
Dystrybutor: https://www.firmamuzyczna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here