Your Heaven Audio i rewolucyjny system mikrofonowy

0

Your Heaven Audio zaprezentował coś, co można określić mianem rewolucyjnego rozwiązania w zakresie nagłośnienia instrumentów strunowych – tzw. CloseUp System.

To nowe rozwiązanie oferuje doskonałe odwzorowanie oryginalnego, naturalnego brzmienia instrumentu na scenie i w studio. Całkowita izolacja, brak sprzężeń i wolny od szumów sygnał a także całkowita mobilność – to wszystko w połączeniu z wysokim poziomem jakości brzmienia, porównywalnym z high-endowymi mikrofonami studyjnymi.

CloseUp może pomóc nagłośnić gitarę akustyczną, skrzypce, altówkę, wiolonczelę, banjo a także inne instrumenty strunowe, choć producent wspomina także o nagłośnieniu instrumentów perkusyjnych. Zestaw składa się z mikrofonu oraz procesora, który w połączeniu z oprogramowaniem tworzy charakterystykę brzmienia poprzez tzw. proces indywidualizacji brzmienia. Dzięki temu CloseUp jest w stanie wyciągnąć pełne spektrum harmoniczne każdego instrumentu. Najczęściej powtarzana opinia: “Brzmi jakby nie był podłączony… tylko głośniej!”

Więcej szczegółów:
Producent: www.yourheaven.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here