Wzmacniacz gitarowy PRS HXDA

0

Mamy kolejną informację o nowościach spod znaku PRS Guitars. Świetne brzmienie! Nawiązanie do historii i niebagatelny wygląd. Poznajcie PRS HXDA.

Nowy wzmacniacz, PRS HXDA oparty jest na sprawdzonej konstrukcji PRS 25th Anniversary. Genialna elastyczność inspirowanego brytyjskim brzmieniem wzmacniacza 25th Anniversary, jednocześnie oferuje mocny rockowy charakter vintage z przełomu lat ’60/70. Wyjściowy transformator Cinemag po raz kolejny udowadnia, że jest idealnym połączeniem wielu elementów składowych sprzętu, a zastosowanie trzech przełączników “HX/DA” nadaje brzmieniu jasności i niesamowitego Gain’u. Wszystkie te właściwości, w połączeniu z wewnętrznym mostkowaniem kanałów basowych i wysokotonowych, oraz osobną kontrolą tonów wysokich i niskich dają możliwość pełnej kontroli nad barwą – od jasnego i „crunchowego”, do grubego i gładkiego dźwięku.
Funkcja „presence” we wzmacniaczu HXDA pozwala na dodatkowe modelowanie preferowanego brzmienia.

Nie da się zaprzeczyć, iż PRS HXDA to kwintesencja gitarowych brzmień lat ’60 i ’70. Dodatkowym atutem jest piękna linia wzmacniacza, dzięki której w znaczący sposób upiększymy nasze studio gitarowe.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.prsguitars.com

Ofertę marki znajdziecie oczywiście na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj