“Wirtualny kabel”, czyli bezprzewodowe systemy BOSS WL-20, WL-20L i WL-50

0

BOSS zaprezentował nowe bezprzewodowe systemy WL-20, WL-20L i WL50, które zapewnić mają wysoką jakość dźwięku oraz łatwą i szybką konfigurację w technologii Plug&Play, a czas ich pracy na jednym ładowaniu do 12 godzin!

“Wirtualne kable”, czyli bezprzewodowe systemy to coraz popularniejsze rozwiązania, nie tylko w branży proaudio i systemach mikrofonowych ale także w świecie instrumentów muzycznych. Trudno się temu dziwić. Kabel to mimo wszystko, kawałek sznura, który nie zawsze jest mile widziany pod nogami… Szybki postęp technologiczny, a co za tym idzie możliwości najróżniejszych systemów bezprzewodowych rosną, tak więc nie dziwi fakt, że firma BOSS, też chce mieć w tym swój udział.

Najnowsza seria BOSS WL to urządzenia dedykowane przede wszystkim gitarzystom i basistom. Jednak ich uniwersalność wskazuje na to, że rozwiązania te mogą bez problemu być wykorzystywane w przypadku innych instrumentów muzycznych, np. stage piano!

Producent zapewnia nas o błyskawicznej technologii bezprzewodowej, opracowanej przez swoich specjalistów, zapewniającej stabilność połączenia i bardzo niskie, praktycznie nie odczuwalne opóźnienie. Czas pracy urządzeń na jednym ładowaniu do 12 godzin, i dynamikę  Dodatkowo technologia Plug&Play sprawia, że proces konfiguracji przebiega automatycznie bez naszej ingerencji. Po prostu. Podpinasz, włączasz i grasz!

W całej serii dostępne są modele WL-20WL-20L oraz przeznaczony do pedalboardów model WL-50. Całości dopełnia bezprzewodowy nadajnik WL-T.

BOSS WL-20

Niezwykle kompaktowy, bezprzewodowy system WL-20 jest tak prosty w użyciu, jak standardowy kabel gitarowy. Nadajnik podłącza się do instrumentu, a odbiornik do wzmacniacza. Odbiornik zawiera symulację dźwięku, która odtwarza naturalny efekt pojemnościowy kabla gitarowego o długości 3 metrów.

BOSS WL-20L

Bezprzewodowy system WL-20L jest identyczny z WL-20, ale eliminuje symulację barwy kabla. Dzięki temu będzie lepszym wyborem do gitary akustycznej lub elektrycznej ale z wbudowanym przedwzmacniaczem, aktywnymi przetwornikami lub instrumentem liniowym, takim jak keytar lub Aerofon Roland.

BOSS WL-50

WL-50 to rozwiązanie dedykowane pedalboardom. Posiada zintegrowaną stację dokującą nadajnika oraz dwie opcje symulacji dźwięku kabla (długi, krótszy oraz możliwość wyłączenia tej opcji). Odbiornik jest zasilany przez adapter PSA lub baterie AA. Przy korzystaniu z adaptera prąd wyjściowy DC odbiornika może dystrybuować zasilanie do jednego lub więcej pedałów.

Więcej szczegółów:
Producent: www.boss.info
Dystrybutor: www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here