WAY HUGE SMALLS SUPA-LEAD – Overdrive z nutką nostalgii

0

Czasami brakuje efektu, który gdzieś pod twardą maską agresywności skrywa odrobinę subtelności, delikatności, czy wręcz brzmieniowej nostalgii do dawnych, czysto rockowych brzmień. Takim właśnie wydaje się być efekt WAY HUGE SMALLS SUPA-LEAD.

Jak podaje producent, Supa-Lead Overdrive to dynamiczny i niezmiernie wrażliwy na “dotyk” efekt typu overdrive, który reaguje natychmiast, gdy tylko podkręcisz potencjometr głośności gitary. Zaprojektowany z myślą o typowym wzmacnianiu dźwięków przypomina wzmacniacz z lekko zabrudzonym brzmieniem. Zapewnia więc skupiony środek i niekrzykliwą górę.

“Gdy wychylisz mocno potencjometr Tone, zaczniesz brzmieć ciepło, a gdy to samo zrobisz z potencjometrem Gain, usłyszysz dźwiękowe monstrum przypominające eksplodujący wzmacniacz lampowy z dużym nasyceniem mocy.” – kontynuuje producent.

Jeśli zaś chodzi o stronę wizualną, to efekt utrzymany jest raczej w nienachalnej, klasycznej estetyce, co jedynie działa na jego plus, gdyż cały interfejs jest dzięki temu przejrzysty i tym samym łatwy w obsłudze!

Specyfikacja techniczna

  • Impedancja na wejściu: > 500kΩ
  • Impedancja na wyjściu: < 5kΩ
  • Parametr Noise Floor: -87 dBV
  • Bypass: True Relay
  • Zasilanie: bateryjne lub za pośrednictwem zasilacza zewnętrznego typu DC

Więcej szczegółów
Producent: www.jimdunlop.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here