[VIDEO] Najnowsza prezentacja wzmacniacza basowego Orange OB1-500!

0

Jeśli grasz na basie to z pewnością marka Orange Amps nie jest ci obca. W sieci niedawno ukazała się kolejna ciekawa prezentacja możliwości modelu Orange OB1-500. Warto się z nią zapoznać!

Wzmacniacze serii Orange Amps OB1, znane i doceniane są na świecie od kilku lat. Warto przypomnieć, że w skład serii wchodzą 3 modele: OB1-300 i OB1-500 to “pancerne” heady do montowania w racku, aby znosiły trudy dłuuugich tras koncertowych. Na poniższym zdjęciu Meg Castellanos podczas tegorocznej trasy koncertowej ze swoim wzmacniaczem OB1-300 🙂

Na koniec dołączył do nich OB1-300 Combo, który mimo zwartej i jednolitej konstrukcji jest niczym innym jak połączeniem modelu OB1-300 z kolumną gitarową opartą na 15-calowym głośniku.

Orange OB1 Series to linia “bi-ampowych” headów basowych montowanych w racku. OB1 rozdziela sygnał instrumentalny na dwa oddzielne zupełnie analogowe tory jeden czysty, drugi z podwójnym gainem dodający harmonicznych do górnych rejestrów sygnału), które można dowolnie mieszać i przełączać footswitchem. Seria ta posiada czuły aktywny trzypasmowy korektor (Bass i Midlle +/- 15 dB, Treble +/- 20bB), a wszystkie obwody są całkowicie analogowe. Wejście instrumentalne posiada przełącznik Active/Passive. Jest tu praktycznie wszystko, czego potrzebują basiści. Precyzyjne, zbite i ciężkie dolne pasmo połączone z nawet brutalnym, lecz wszechstronnym przesterem góry, który zachowuje klarowność i czytelność nawet przy ekstremalnych ustawieniach. W zależności od pozycji gałek Blend i Gain możliwości są niemal nieograniczone – od delikatnego, subtelnego podbicia do agresywnej, gęstej ściany dźwięku.

Więcej poczytacie o nich w testach, których w sieci pełno i na stronach:
Producent: https://orangeamps.com/ob1-series
Dystrybutor: http://www.arcadeaudio.pl

A teraz zapraszamy do najnowszej prezentacji video i kolejnej porcji możliwości modelu OB1-500:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj