Vanny Tonon o swoich gitarowych początkach

191
Vanny-Tonon-Ibanez-Guitars-EVERY-STORY-HAS-A-BEGINNING

Włoski gitarzysta ze stajni Ibanez Guitars, Vanny Tonon, opowiada o tym, dlaczego zaczął grać na gitarze, o swoim pierwszym riffie i pierwszych występach na scenie.

Ibanez Guitars zainaugurował niedawno nowy cykl materiałów video pod hasłem “KAŻDA HISTORIA MA POCZĄTEK”. W swojej długiej historii marka Ibanez współpracowała z wieloma wybitnymi, profesjonalnymi gitarzystami i basistami. W tej serii możemy dowiedzieć się jak rozpoczęła się ich podróż w drodze do profesjonalizmu. To jest materiał dla wszystkich miłośników muzyki, aby jeszcze bardziej rozwinąć w nich miłość do muzyki.

“Słyszeliśmy od nich wiele historii. Przygody, sukcesy, błędy… Każda historia ma swój początek, a każda podróż ma swoją własną drogę.”

– komentuje przedstawiciel marki Ibanez

Jednym z ostatnich gości był włoski gitarzysta Vanny Tonon. Ukończył on wydział jazzu w Konserwatorium Adrii oraz Fusion Guitar w MMI Treviso. W kwietniu 2011 został nagrodzony Rekordem Guinnessa w krajowym programie telewizyjnym „Lo show dei record”; grając słynny „Lot trzmiela” w tempie 340 i 500 bpm. 

Tego i wielu kolejnych, gitarowych sukcesów nie byłoby jednak, gdyby nie zainteresował się gitarą już jako dziecko… Dowiedzcie się, jak wyglądały początki tego włoskiego gitarzysty zanim rozpoczął w pełni profesjonalną karierę muzyczną!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl