TC Electronic i rewolucyjny pedalboard PLETHORA X5

0

PLETHORA X5, to urządzenie łączące funkcjonalność klasycznego multiefektu, pedalboardu i platformy TonePrint z szeroką paletą brzmień znaną z efektów tego producenta.

TC Electronic Plethora X5 kształtem przypomina klasyczny pedalboard. Niech jednak niewielkie rozmiary urządzenia nie wprowadzą Was w błąd, gdyż Plethora X5 to narzędzie pełne – skończone, które poza wyborem wielu efektów w swojej palecie, umożliwia obsługę poprzez aplikacje mobilne na platformie TonePrint.

Jak dotąd efekty TC Electronic z serii TonePrint odniosły ogromny sukces, a ich kwintesencją jest najnowszy pedalboard Plethora X5.
Paleta efektów zaimplementowanych w Plethora X5 obejmuje Flashback Delay, Hall of Fame Reverb, a także efekty pitch oraz modulacje takie jak Chorus Corona, Vortex Flanger, kompresję i wiele innych.

Możesz zaprogramować aż 75 różnych efektów TonePrint dla każdego z tych efektów (pięć z nich oferuje wrażliwą na dotyk funkcję MASH Expression), a następnie połączyć do pięciu w łańcuchu efektów, wybierając ich kolejność na ekranie.

Każde ustawienie konkretnego efektu można oczywiście niezależnie dostosować do swoich preferencji brzmieniowych, a pozostałe dołączyć za pomocą pętli FX Plethora.

Jedną z najważniejszych cech Plethora X5 jest bezprzewodowa łączność z aplikacją TonePrint. Bezpłatna aplikacja TonePrint łączy urządzenie mobilne typu smartphone lub tablet z Plethora X5, umożliwiając aranżację ekranu, tworzenie niestandardowych efektów i wiele więcej.
Plethora X5 posiada również własną paletę symulacji kolumn.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tcelectronic.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here