TC Electronic i aplikacja TonePrint. Jak to w zasadzie działa?

0

TC Electronic słynie z innowacyjnych pomysłów i wprowadzaniu znaczących zmian w rynek efektów gitarowych. Podobnie rzecz się ma z aplikacją TonePrint dedykowanej do efektów o tej samej nazwie.

Czym tak naprawdę jest TonePrint? Po pierwsze nazwa kojarzy się z bardzo fajnie brzmiącymi efektami firmy TC Electronic. Te zaś, mają świetną funkcję pobierania ze strony producenta gotowych ustawień autorstwa chociażby Orianthi, Johna Petrucciego, Stevego Morse’a, czy Paul Gilberta.
Jednak cóż to byłaby za przyjemność, gdyby za każdym razem trzeba było instalować do oprogramowania efektu ustawienia?
TC Electronic spojrzało na temat trochę inaczej i zamiast konieczności ciągłego podłączania efektu do komputera, stworzono aplikację na urządzenia mobilne, która to łączy się z efektem i w ten sposób zmienia ustawienia na wybrane przez gitarzystę.
Proste, prawda?
Dziś pokazujemy Wam jak aplikacja działa w warunkach rzeczywistej pracy. Obejrzyjcie film i oceńcie sami. Jak dla nas, bomba!

Więcej o serii TonePrint znajdziecie na stronie producenta www.tcelectronic.com
Inne produkty firmy, znajdziecie również na stronie polskiego dystrybutora soundtrade.pl

UDOSTĘPNIJ
Krzysztof Mendyk
Posiadacz dwóch unikatów - Epiphone Elvis Presley - model Elvis-CE i Epiphone Genesis Deluxe Pro. Twórca i założyciel grupy o nazwie "Domowe Studio Gitarowe", prowadzonej na łamach facebooka od 2015 roku. "Pasją jest przeżyć, a nie żyć"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ