Taurus Vandall-500. Rasowy wzmacniacz dla prawdziwego basisty

0

Jeśli lubujecie się w mocnych brzmieniach, a w słuchawkach nie brzmi Wam Disco Relax, to powinniście przyjrzeć się nowej propozycji firmy Taurus Amp, czy basowemu wzmacniaczowi Vandall-500.

Taurus Vandall-500 to wzmacniacz basowy typu HEAD o mocy 500W z podwójnym przedwzmacniaczem – tranzystorowym oraz lampowym. Producent zapewnie, iż przedwzmacniacz tranzystorowy gwarantuje dużą dynamikę, a układ lampowy daje charakterystyczne miękkie brzmienie. Na stronie Taurus Amp czytamy, że obydwa tory można miksować ze sobą w sposób płynny. Operując regulatorami przedwzmacniacza można uzyskać całą gamę brzmień odpowiadającą różnym stylom muzycznym, od zupełnie czystego, do lekko zabrudzonego miękkiego brzmienia lampowego.

Ponadto wzmacniacz posiada bardzo skuteczną i prostą w obsłudze barwę tonu z systemem MLO, który pozwala na szybkie ustawienie właściwego brzmienia instrumentu. Specjalnie opracowana regulacja tonów została tak dobrana, aby w całym zakresie regulacji odpowiadała parametrom instrumentu w sposób muzyczny, a nie tylko czysto techniczny. Układy kształtujące brzmienie zostały tak zaprojektowane, by wzmacniacz oddawał w sposób wierny brzmienie instrumentu i jednocześnie pozwalał uzyskać bardzo ciepły i selektywny bas.

Wzmacniacz wyposażony jest w wyjątkowo skuteczny, impulsowy zasilacz rezonansowy dysponujący bardzo dużym zapasem energii potrzebnym do właściwego wysterowania wzmacniacza mocy. Dzięki temu Taurus Vandall-500 umożliwia uzyskanie bardzo dużej dynamiki dźwięku oraz dużej mocy przy zachowaniu małej wagi oraz gabarytów.

Więcej szczegółów:
Producent: www.taurus-amp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here