System bezprzewodowy ORTEGA GUITARS ODWS-1

0

Kolejnym producentem oferującym bezprzewodowe systemy, których odbiorcy bez użycia kabli nagłośnią swoje gitary jest Ortega, wraz ze swoim kompaktowym urządzeniem ODWS-1.

Nagłośnieniowe bezprzewodowe systemy cieszą się coraz większym zaufaniem.
Pewnie właśnie dlatego mamy okazję poznać kolejną nowość – ODWS-1, czyli tak naprawdę Ortega Digital Wireless System. Udowadnia on, że pominięcie kabli podczas nagłośnienia gitary, wcale nie musi wiązać się z awaryjnością czy też utratą jakości sygnału, tak jak to było jeszcze kilka lat temu przy starych standardach przesyłu sygnału.

Bardzo ważną cechą tego produktu jest pasmo, w którym pracuje system. Otóż ODWS-1 pochwalić się może częstotliwością 2.4 GHz, oferując jednocześnie aż cztery kanały (A, B, C i D). Pasmo przenoszenia tego urządzenia to od 20 Hz do 20 kHz z latencją do 5 ms.
Należy również zwrócić uwagę, że producent maksymalnie ułatwił użytkowanie systemu. Do dyspozycji mamy jedynie nadajnik i odbiornik ze standardową końcówką jack 1/4”  aby w bezpośredni sposób podłączyć go do instrumentu lub też głośnika czy wzmacniacza. Przemyślane wydaje się też zainstalowanie wbudowanych akumulatorów, które ładujemy poprzez podłączenie urządzenia do sieci kablem USB.

Ortega Digital Wireless System pracuje zarówno z układami pasywnymi jak i aktywnymi, a jego zakres pracy wynosi do 30 metrów.

Więcej szczegółów
Producent: www.ortegaguitars.com
Dystrybutor: www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj