Summer NAMM Show i nowości od Epiphone

0

Letnie targi NAMM Show to świetna okazja do zaprezentowania kolejnej dawki nowości w świecie sprzętu muzycznego. Tym razem mamy do czynienia z niemałą porcją emocji od Epiphone. Zatem krótko o każdym z modeli.

Epiphone AJ-210 CE – to elektro-akustyk wyposażony w twardy futerał w zestawie, który do tej pory posiadał status „Limited Edition” – od teraz na stałe w ofercie Epiphone! Dostępne kolory: Natural, Vintage Sunburst.

Epiphone SG Special VETM – zastępuje dotychczasowy model SG Special, ale będzie dostępny w wykończeniu matowym i to w 5-ciu opcjach kolorystycznych: Cherry, Ebony, Heritage Cherry Sunburst, Vintage Sunburst oraz Walnut.

Epiphone Les Paul Studio LTTM – zastępuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli Epiphone – LP 100. Dostępny w czterech opcjach kolorystycznych: Ebony, Heritage Cherry Sunburst, Vintage Sunburst oraz Walnut.

Epiphone Les Paul SLTM – to budżetowy model posiadający dwa przetworniki typu single-coil. Dostępny w kolorach: Ebony, Heritage Cherry Sunburst, Pacific Blue, Sunset Yellow, Turquoise oraz Vintage Sunburst.

Masterbilt DR-400MCE – najnowszy przedstawiciel elektro-akustycznej serii Masterbilt. Posiada lity świerk na topie oraz korpus z litego drewna mahoniu. Dodatkowym  wyposażeniem jest ułatwiający dostęp do wyższych pozycji cutaway, gryf wykonany z drewna mahoniu oraz elektronika eSonic™ HD preamp system, wraz z NanoFlex-HD pickup. Model dostępny będzie w dwóch opcjach kolorystycznych: Natural Satin oraz Faded Cherry Sunburst.

Epiphone Masterbilt® De Luxe Classic™ 4-String Bass – to nowa propozycja basu elektro-akustycznego z ekskluzywnej serii Masterbilt Century. Posiada lity świerk na topie, hebanową podstrunnicę oraz elektronikę eSonic™ wraz z Shadow NanoFlex™ HD pickup system.

Epiphone Embassy PRO Bass – to nowy i bardzo ciekawy bass w linii Epiphone. Posiada znakomite, mocne przetworniki ProBucker™ #760 Bass Humbuckers oraz udoskonalony osprzęt inspired by 60’ classic.

Epiphone Thunderbird Vintage PRO Bass – klasyczny, legendarny już kształt, na którym od 1963 roku powstawały dziesiątki hitów takich gwiazd jak: The Who, Lynyrd Skynyrd, Cheap Trick. Bas posiada nowe przetworniki  ProBucker™ Bass Humbucker oraz osprzęt stylizowany na lata 60-te: mostek tune-o-matic, wraz ze strunociągiem Claw tailpiece. Dostępny w 3-ech opcjach kolorystycznych: Alpine White, Ebony oraz Tobacco Sunburst.

Warto zaznaczyć, że wszystkie nowości zaprezentowane na tegorocznych Summer NAMM Show, dostępne będą w sprzedaży już na przełomie sierpnia i września tego roku. Nic, tylko czekać na nowe dostawy do Waszych sklepów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.epiphone.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here