Steve Stevens i sygnowany jego nazwiskiem efekt Rockett Rockway Archer

0

Prawdę mówiąc długo czekałem by o tym napisać. Po pierwsze ze względu na samą sygnaturę jak i brzmienie tego arcyciekawego efektu. Poznajcie Rockett Rockway Archer.

Są tacy, którzy słysząc nazwisko Stevens, spuszczają gacie i suną niczym ślimaki po liściu babki lancelowatej. Ale są i tacy, dla których gitarzysta to tylko jeden z wielu instrumentalistów ze świata klasycznego rocka.
Dla mnie, Steve to legenda. I można mówić sobie o nim co się chce, ale brzmienie jego gitary należy do jednego z najbardziej rozpoznawalnych. Jeśli zatem sygnuje efekt swoim nazwiskiem, to ja jestem jak najbardziej “za”.

Nowy efekt Rockett Rockway Archer to kwintesencja brzmienia gitarzysty. Delikatne przesterowanie i charakter rock’n’rolla za jakim wielu tęskni. Taki jest właśnie efekt spod znaku Rocket.
Archer posiada również sześciopozycyjny equalizer działający w zakresie 18dB, a każda zmiana parametrów delikatnie wzmacnia volume brzmienia gitary.
Dla mnie bomba, zatem pędzę na swój liść zostawić ślimaczy znak uznania dla projektantów tego pięknego – również w wykonaniu – efektu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.rockettpedals.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here