St. Vincent Masseduction – bardzo limitowana edycja gitar Ernie Ball Music Man

0

Ernie Ball Music Man od 2016 roku współpracuje z amerykańską artystką St. Vincent (Annie Clark). Świętując wydanie nowego albumu St.vincent Ernie Ball Music Man postanowił przedstawić cztery ekskluzywne gitary o wyjątkowym wykończeniu.

Nowe gitary St. Vincent  na rynek trafią w wersji bardzo mocno limitowanej. Dostępne będą w czterech neonowych kolorach (Blue, Pink, Orange i Yellow), a każda wersja kolorystyczna wyprodukowana zostanie zaledwie w trzech egzemplarzach. Do każdej gitary zostanie również dołączona limitowana wersja deluxe albumu “Masseduction” na winylu.

Gitary St. Vincent Masseduction poza niesamowitym wykończeniem, nie różnią się od standardowej linii St. Vincent. Korpus instrumentu wykonano z afrykańskiego mahoniu, przykręcaną szyjkę z klonu, a 22 progowa hebanowa podstrunnica posiada progi ze stali nierdzewnej. Instrument jest wyposażony w trzy min – humbuckery DiMarzio, 5-pozycyjny przełącznik, regulację głośności i barwy, mostek tremolo Ernie Ball Music Man oraz blokowane klucze Schaller.

W kwestii samego wykończenia – każda z gitar wykonana jest w innym kolorze. O ile kolory niebieski, żółty i różowy wyglądają dość podobnie, o tyle ostatni, pomarańczowy model zaskakuje ciekawymi detalami o teksturze panterki. Sami przyznajcie, wygląda obłędnie, prawda? 🙂

Gitary w sprzedaży pojawią się 13 października w niemałej cenie 2499 $.

Więcej o nowej serii gitar Ernie Ball Music Man St. Vincent Masseduction znajdziecie na www.music-man.com/masseduction.

Informacji o artystce szukajcie na www.facebook.com/St.Vincent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here