SoundBrut FU Varitone Fuzz – brzmienie rodem z horroru

0

Pamiętacie premierę SoundBrut FU Varitone Fuzz? Spokojnie, my też właśnie sobie o niej przypomnieliśmy. Dziś mamy dla Was garść brzmienia, które powyrywa Wam zęby, doprowadzi do niestrawności teściową i zrzuci szmatki Waszej ukochanej! Poznajcie brzmienie SoundBrut FU Varitone Fuzz!

Nie wiem do czego dąży dzisiejszy przemysł elektroniczny. Jeśli ma być jeszcze mocniej niż SoundBrut FU Varitone Fuzz, to pozostanie nam chyba tylko efekt imitujący brzmienie wiertarki, bo to co usłyszałem w najnowszych prezentacjach skutecznie odstraszyło moje koty! Jednocześnie mnie zaciekawiło i delikatnie sponiewierało 🙂

SoundBrut FU Varitone Fuzz swoją premierę miał na tegorocznych targach Summer NAMM Show. Wspominaliśmy o nim w tekście Summer NAMM 2018: SoundBrut FU Varitone Fuzz – nowy efekt!
Nie mając jednak pełnych danych o brzmieniu, ciężko było go ocenić i w jakikolwiek sposób sklasyfikować. Dziś, bogatsi o tę wiedzę prezentujemy Wam trzy nowe prezentacje! Oceńcie sami i koniecznie dajcie znać, co o nim myślicie!

Więcej szczegółów:
Producent: www.soundbrut.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here