Schecter C 6 Plus – gitara ostra jak tabasco

0

Gitara Schecter C 6 Plus to jasny sygnał dla tych, którzy nie mają ani funduszy, ani chęci na wydawanie kroci na instrument mający służyć im do realizowania swojego hobby i miłości do muzyki.

Jeśli czerwony niczym tabasco kolor ze zdjęcia nagłówkowego was nie przekonuje… macie jeszcze cztery inne do wyboru. Jednak kolor jest tylko dodatkiem. Wszyscy dobrze wiemy, co tak naprawdę ma znaczenie, jeśli chcemy wydać kilka złotówek na nową ukochaną. Ta gitara, choć wykonana z lipy, lipna nie jest, mimo, że jej cena nie należy do wygórowanych. Tym razem Schecter przedstawia nam model rockowowego instrumentu o przejrzystym, ciepłym brzmieniu, które zawdzięczamy między innymi palisandrowej podstrunnicy. Gitara wyposażona jest w dedykowane przetworniki Schecter Diamond Plus, chromowany hardware, oraz wiele innych parametrów wartych uwagi.

Prezentowana gitara, nie jest może instrumentem “fullprofesional”, na który połasiłby się sam James Hetfield. Jednak może być świetnym zaczątkiem dla tych, którzy posiedli podstawowe tajniki gry i chcieliby rozwijać się, nagrywając i tworząc swoje własne kompozycje gitarowe.

Więcej szczegółów jak zwykle na stronie www.schecterguitars.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.megamusic.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here