RocksterTek™ Porta-Guitar. Bo trening czyni mistrza

0

Może niektórzy z Was powiedzą, że piszemy o pierdołach. O rzeczach nikomu niepotrzebnych. Jednak są wśród nas tacy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z instrumentem. I właśnie do nich jest ta wiadomość.

Jeśli trafiłeś na ten news, pewnie rozpoczynasz dopiero przygodę z gitarą. Wiesz pewnie, jak ważne jest niemalże nieustanne ćwiczenie pozycji gitarowych, bądź przebiegów chromatycznych, tak szalenie potrzebnych do nauki solówek. Jednak problemem jest taszczenie z sobą wszędzie dużego, nieporęcznego instrumentu, prawda?

Uśmiechnij się, gdyż pojawiło się właśnie rozwiązanie Twoich problemów 😀
RocksterTek™ Porta-Guitar, to mały, jakby niedokończony gitarowy gryf. Posiada kilka progów i 6 prawdziwych strun. Oczywiście od Ciebie zależy czy będziesz zakładał struny metalowy, do gitary akustycznej lub elektrycznej, czy nylonowe stosowane w gitarach klasycznych. Nie stanowi również bariery jeśli jesteś leworęczny. W łatwy sposób przełożysz struny i będziesz cieszył się możliwością treningu.

RocksterTek™ Porta-Guitar ma jedną niewątpliwą zaletę. Nie hałasuje, przez co trenujący młody artysta, nie musi obawiać się, że postronne mu osoby będą oceniały jego postępy w grze.
Urządzenie jest niedrogie, gdyż kosztuje jedyne $34.95.
Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.sinolea.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here