Ręcznie malowana gitar elektryczna Pusz Guitars na 31. Finał WOŚP 2023!

0
WOSP-2023-PUSZ-GUITARS-recznie-malowana-gitara-elektryczna

Specjalny, ręcznie malowany przez Roberta Gawryluka model gitary elektrycznej od Pusz Guitars trafił na internetową aukcję 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do licytacji!

Serdecznie zapraszamy do udziału w corocznych internetowych aukcjach, które są nieodłącznym elementem każdego Finału WOŚP. Jubileuszowy 31. Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych.

Do puli cennych i wyjątkowych przedmiotów dołączyła się także polska firma Pusz Guitars, która przekazała specjalną, ręcznie malowaną gitarę elektryczną. [LICYTACJA DOSTĘPNA: TUTAJ] Pomysł na jej powstanie zrodził się tuż po 30 Finale WOŚP, podczas którego marka Pusz Guitars samodzielnie przekazała podobną gitarę na licytację allegro. Pisaliśmy o niej TUTAJ.

WOSP-2023-PUSZ-GUITARS-recznie-malowana-gitara-elektryczna

Tym razem, model ten został ręcznie pomalowany przez Roberta Gawryluka. Artysta z Podlasia wkomponował w kształt gitary sylwetkę myśliwca, legendarnego, polskiego Dywizjonu 303. Ma to być jednocześnie uhonorowanie bohaterskiej walki polskich pilotów o wolność dla Europy i Świata w 105 rocznicę polskiego lotnictwa przez markę wywodzącą się z tak zwanej doliny Lotniczej. To właśnie 105 lat temu pierwszy raz na polskich samolotach pojawiła się biało-czerwona szachownica. Na rewersie przekazanej gitary na tle tejże szachownicy i wizerunku samolotu znajduje się symbol WOŚP i 31 Finału.

WOSP-2023-PUSZ-GUITARS-recznie-malowana-gitara-elektryczna

Ofiarowana gitara to jeden z najpopularniejszych modeli o nazwie JETSON. Korpus wykonany został z drewna olchy, natomiast gryf z klonu oraz palisandru. Ofiarowana gitara to nie tylko rekwizyt ale pełnowartościowa gitara!

WOSP-2023-PUSZ-GUITARS-recznie-malowana-gitara-elektryczna

Pusz Guitars to firma, która stosunkowo niedawno pojawiła się na rynku, ale za sprawą wyjątkowych instrumentów w krótkim czasie zaistniała w świadomości gitarzystów. Piotr Pusz oraz Piotr Chudzik oficjalnie powołali markę 20 listopada 2020 roku w Rzeszowie i odważnie rozpoczęli produkcję własnych modeli gitar. To także wyróżnia Pusz Guitars od wielu innych producentów – autorskie modele Hurricane, Vibe, Chinook, Jetson czerpią z klasycznych wzorców, wprowadzając jednocześnie niepowtarzalną, charakterystyczną dla Pusz Guitars estetykę i oryginalne, nowoczesne rozwiązania technologiczne (stalowe progi, karbonowe pręty w gryfie czy własne konstrukcje przetworników).

Więcej o Pusz Guitars: https://www.puszguitars.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj