Ran Guitars – Polska manufaktura z ogromnymi sukcesami

3

Z czego Polska znana jest na świecie? Cześć poda nazwisko Kaczyński, część Tusk, a inni polską wódkę. A co z Ran Guitars? No właśnie, dziś mocno po polsku, czyli znakomity producent, polska manufaktura – Olsztyńska firma Ran Guitars!

Ran Guitars, to polska manufaktura odnosząca ogromne sukcesy w gitarowym świecie. Firma mieści się w Olsztynie i według informacji znalezionych w sieci buduje gitary już od 1991 roku.
Ran Guitars nie ma taśmowych, szablonowych modeli. To firma, której rozwój buduje Custom Shop oraz modele sygnowane. I tu zaczyna się bajka, bo sygnatury na gitarach marki Ran Guitars, to miód na uszy i oczy.

W galerii sław firmy znajdziecie takie nazwiska jak: Piotr Wiwczarek z grupy Vader, Cezary Augustynowicz znany z gry w zespole Christ Agony, Jeff Waters z Annihilator, Pat O’Brien, Maurycy Stefanowicz, Moyses Kolesne, Adam Buszko, Wacław Kiełtyka, Tomasz “Magic” Osiński, czy w końcu Steffen Kummerer z Obscura.
Już niebawem postaramy się opisać przynajmniej kilka modeli firmy. Teraz zostawiamy Was z marzeniami, które znajdziecie w linku poniżej!

Więcej szczegółów:
Producent: www.ranguitars.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj