PRS Private Stock na rok 2019 – kulisy powstawania nowego kalendarza

0

Wstajesz, idziesz na fajkę z kubkiem kawy w dłoni, a tu wieje, leje, zimno i ciemno – TAK, to zima idzie! Ale zimne poranki i wieczory niosą też wieść, że gdzieś na wschodzie Stanów Zjednoczonych gość o imieniu Paul, tworzy coś co warto mieć. Najnowszy kalendarz PRS Private Stock. Dziś kulisy powstawania tego wyjątkowego kalendarze!

Jeśli poza grą na wiośle pałacie się również fotografią, to wiecie doskonale, że to praca cięższa i dużo bardziej czasochłonna, niż chociażby pisanie newsów na uptone.
Przygotowania scenerii i samego produktu, to tylko promil w całym procesie twórczym, którego efektem jest najnowszy kalendarz PRS Private Stock.

Jednym z twórców jest pracujący od 30 lat dla firmy PRS Guitars Marc Quigley, którego kariera rozpoczęła się od, wydawać by się mogło, prozaicznego zajęcia jakim jest szlifowanie gitar. Po latach, Marc niczym w amerykańskim śnie, dochrapał się stanowiska Dyrektora Artystycznego w firmie, pełniąc również rolę głównego koordynatora prac nad corocznymi kalendarzami Private Stock.

W linku znajdziecie wywiad, w którym Marc wyjawia wszelkie tajemnice powstawania tego superkalendarza – WYWIAD

Kalendarz możecie kupić przez stronę – www.us.prsaccessories.com. MIejmy nadzieję, że dystrybutor ściągnie też trochę sztuk do polskich sklepów 🙂

Więcej szczegółów:
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here