PRS Guitars prezentuje nowe gitary z serii SE na rok 2024!

0
PRS-SE-2024

Firma PRS Guitars jak co roku z dużym wyprzedzeniem prezentuje część nowości, które mają się pojawić w 2024. Na początek trzy nowe gitary elektryczne z popularnej serii: SE CE 24, SE Swamp Ash Special i SE Custom 24 Quilt.

PRS SE CUSTOM 24 QUILT

PRS SE CUSTOM 24 QUILT

PRS SE Custom 24 Quilt przenosi legendarny model PRS do bardziej dostępnej serii SE, dodając pikowaną okleinę klonową na topie i pasującą do niej pikowaną okleinę klonową na główce. Wykończenie na wysoki połysk nadaje gitarze styl godny każdej sceny.

Dzięki 24-progowej, 25-calowej skali i klonowej szyjce Wide Thin, SE Custom 24 Quilt jest wygodny i uzależniający. Podwójne humbuckery 85/15 “S” i 3-drożny przełącznik z regulacją barwy dźwięku push/pull oferują wszechstronność i pełne spektrum brzmienia. Zapowiada się doskonały instrument dla szerokiego grona muzyków koncertowych, profesjonalistów, a także domowych gitarzystów.


PRS SE CE 24

PRS SE CE 24

PRS SE CE 24 łączy tradycyjną dla PRS Custom 24 kombinację klonowego topu, mahoniowego tyłu i palisandrowej podstrunnicy z przykręcaną klonową szyjką. Przetworniki 85/15 “S” zapewniają rozszerzone wysokie i niskie tony z klarownością i równowagą, podczas gdy regulacja tonów push/pull dodaje wszechstronności podziałom cewek. PRS SE CE 24 zapewnia brzmienie, grywalność i klasyczny wygląd PRS, który może być używany przez graczy w każdym stylu.

PRS CE został wprowadzony do oferty amerykańskiego producenta w 1988 roku, a teraz po raz pierwszy dołącza do serii SE!


PRS SE SWAMP ASH SPECIAL

PRS SE SWAMP ASH SPECIAL

PRS SE Swamp Ash Special to wyjątkowa propozycja w rozrastającej serii PRS SE. Z korpusem z jesionu bagiennego i 22-progową klonową szyjką z klonową podstrunnicą, SE Swamp Ash Special to świeże oblicze i wszechstronne brzmienie.

Przetworniki 85/15 “S” flankują zaprojektowany przez PRS przetwornik AS-01 Single Coil “S” w środkowej pozycji. AS-01 Single Coil zawiera zarówno alnico, jak i stal (stąd nazwa), co dodaje masy przetwornikom, pomagając stworzyć potężne brzmienie. W połączeniu z regulacją tonów push-pull i 3-drożnym przełącznikiem przetworników, ten pakiet przetworników/elektroniki ma zapewnić gitarzystom szeroki wachlarz brzmienia, a dodanie opatentowanego przez PRS tremolo dodatkowo zwiększa jej wszechstronność.

Gitara oferuje zwarte niskie tony, jasne, ale łagodne wysokie tony i mile widziane podkręcone brzmienie, które może sięgać “gorącego country”, bluesa, a nawet jazzu.

Więcej szczegółów:
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj