[PREMIERA] Boss MS-3 – Multi Effects Switcher

0

Jak obiecali, tak zrobili. Mamy kolejną premierę koncernu Roland spod znaku Boss. Poznajcie jeszcze świeżutki multiefekt o olbrzymim spektrum działania.

MS-3 Multi Effects Switcher, to zupełnie nowe rozwiązanie dotyczące efektów gitarowych, maksymalizujące kreatywne opcje poprzez światowej klasy silnik i switcher w jednym, małym i zgrabnym urządzeniu.
Teraz każdy może podłączyć profesjonalny system efektów – niesamowicie kompaktowy, ekstremalnie lekki i tak wszechstronny, że osiągniesz z nim praktycznie każdy dźwięk jaki sobie wymarzysz.

panel_MS-3_uptone

MS-3 jest dźwiękową jednostką napędowa do sześciu wewnętrznych efektów obsługiwanych jednocześnie z Twoimi trzema ulubionymi zewnętrznymi przełącznikami. Zapewnia również możliwości sterowania sprzętem, umożliwiając przełączanie kanałów wzmacniacza, dostosowywanie efektów w czasie rzeczywistym, pracę z urządzeniami MIDI i inne. Dzięki MS-3 łatwo jest stworzyć przenośny zestaw bez żadnych kompromisów związanych z tradycyjnymi przełącznikami pętli i urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Więcej na stronie producenta www.pl.boss.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj