Premiera! BOSS Katana MkII Series

0

Bez zbędnych zapowiedzi i marketingowego szumu. BOSS zaprezentował dzisiaj drugą generację serii modelowanych wzmacniaczy gitarowych Katana MK2. Zobaczcie co czeka na Was w nowej odsłonie tych znakomicie przyjętych przez gitarzystów wzmacniaczy!

W skład całej serii nowej wchodzą 4 modele, trzy typu combo i jeden head:

  • Boss Katana 100 MKII (100-watowe combo gitarowe z 12-calowym głośnikiem)
  • Boss Katana 100/212 MKII (100-watowe combo gitarowe z dwoma 12-calowymi głośnikami)
  • Boss Katana 50 MKII (50-watowe combo gitarowe z 12-calowym głośnikiem)
  • Boss Katana-Head MKII (50-watowy head gitarowy z 5-calowym wbudowanym monitorem odsłuchowym do ćwiczeń)

Przyglądając się nowym modelom MKII w serii Katana nie zauważymy żadnych wizualnych zmian. Firma BOSS postanowiła nie zmieniać ich oryginalnego designu natomiast w środku skrywa się jeszcze więcej brzmień, efektów i nowych funkcji. W najnowszej odsłonie MKII otrzymujemy opcję używania samej końcówki mocy pod multiefekty takie jak GT 1000. Wyposażono je w 5 unikatowych brzmień modelowanych z opcją wariacji podwajając opcje tonalne. Mamy tutaj także dodatkowe pokrętła do lepszej kontroli nad efektami. Wersja MKII na pokładzie ma już zapisane 65 efektów ( o 10 więcej od poprzedniej wersji) w tym nowe poly-octave i pedal band. To oczywiście dopiero początek…!

Więcej szczegółów przedstawimy niebawem, a póki co zapraszamy do najnowszej video-prezentacji i na stronę producenta: https://www.boss.info/pl/categories/amplifiers/katana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here