Piękny Godin Montreal Premiere LTD Desert Green w/Bigsby

0

Montreal Premiere LTD, to instrument przykuwający wzrok na długie godziny. Bardzo dobre wykonanie, oraz w tym przypadku wykończenie Desert Green w/Bigsby sprawiają, że od razu odnosimy wrażenie obcowanie z instrumentem nietuzinkowym. O wyjątkowości świadczą również oczywiście walory brzmieniowe, o czym króciutko w poniższym tekście.

Godin Guitars od lat zachwyca swoją dbałością o detale i walory brzmieniowe. Prezentowany instrument to konstrukcja semi-hollow ze świerkowym body i wiśniowym tyłem oraz bokami. Klasycznie w tego typu instrumentach zastosowano mahoniowy gryf Set-Neck wraz z palisandrową podstrunnicą.

Elektronicznie, Godin Montreal Premiere LTD Desert Green w/Bigsby to również nie byle co. Dwa przetworniki Seymour Duncan P-Rail sprawiają, że instrument brzmi szalenie przejrzyście i klasycznie, rodem z lat ’60 ubiegłego stulecia.
Gitara wspaniale sprawdzi się w muzyce typu Jazz, Rock’N’Roll. Nie oczekujcie więc od niej mięsistych, charczących burknięć.

Na wielkie brawa zasługuje wykończenie typu High Gloss (wysoki połysk), nazwane przez producenta Desert Green. Każdy szczegół tego instrumentu zasługuje na uznanie i gromkie brawa.

Więcej szczegółów:
Producent: www.godinguitars.com
Dystrybutor: www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here