Orange OMEC Teleport, niezwykła moc ukryta w klasycznej kostce!

0

Jakiś czas temu pisaliśmy o urządzeniu Teleport od TC Electronic. Jednak jego zastosowanie jest zupełnie inne! Tamten pozwala na transmisję sygnału audio na duże odległości. Prezentowany tutaj Orange OMEC Teleport pozwala przetwarzać analogowy system do postaci cyfrowej!

Ale od początku…

Firma Orange postanowiła przywrócić do świata żywych, legendarną w latach 70-tych, markę OMEC, prezentując model o nazwie Teleport. Jest to miniaturowa karta dźwiękowa skrywająca się pod postacią klasycznej kostki efektowej.

OMEC Teleport może być urządzeniem, które w niedługim czasie zacznie królować w pedalboardach muzyków, którzy lubią eksperymentować z cyfrowymi urządzeniami, a dotychczas ograniczała ich możliwość scenicznego wykorzystania aplikacji, zainstalowanych na pokładzie swoich telefonów lub tabletów.

Kompatybilny z większością platform sprzętowych (Windows, OS, Android, iOS), Teleport pozwala przetwarzać analogowy system do postaci cyfrowej i bez problemu współpracować z cyfrowymi aplikacjami muzycznymi (w pakiecie  z urządzeniem otrzymujemy m.in AmpliTube CS Orange Edition).

Wbudowany buffer oraz stereofoniczne wyjście, pozwala na wykorzystanie urządzenia w każdym miejscu toru sygnałowego oraz na przetwarzanie sygnału przez zewnętrzne efekty DSP.

Jak zapowiada dystrybutor marki Orange Amps, OMEC Teleport będzie niebawem dostępny w Polsce!

Więcej szczegółów:
Producent: orangeamps.com/omec-teleport
Dystrybutor: www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here