Orange Crush Mini już dostępny!

0

Trochę musieliśmy poczekać ale jak właśnie poinformowała firma Arcade Audio, dystrybutor marki Orange Amplification w Polsce, zaprezentowany w ubiegłym roku wzmacniacz gitarowy Orange Crush Mini jest już dostępny!

Orange Crush Mini od swojej premiery rok temu podczas NAMM Show 2018 wywoływał skrajne emocje. Pisaliśmy o nim TUTAJ: https://uptone.pl/orange-crush-mini. Nic dziwnego… Miniaturowe rozmiary, nie zachęcały do poważnego traktowania. Jednak wiele testów i opinii jakie zaczęły się pojawiać, pozwoliły wyrobić całkiem niezłą opinię na jego temat.

Pamiętajmy, że Orange Crush Mini to mini-combo gitarowe o mocy 3 W, przeznaczone do ćwiczeń, a nie koncertowania. Jeśli tak na niego spojrzymy to okaże się, że dostajemy wszystko czego potrzebujemy. Zasilanie bateryjne, potencjometry: gain, shape i volume, wbudowany tuner, wyjście słuchawkowe oraz AUX. Z drugiej jednak strony, wbudowane wyjście głośnikowe 8 Ohm pozwala podłączyć go pod zewnętrzną kolumnę, która pozwoli znacząco poszerzyć możliwości brzmieniowe w razie takiej potrzeby.

Więcej szczegółów:
Producent: https://orangeamps.com/crush-mini
Dystrybutor: http://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here