Ola Englund o Mooer Radar Speaker CAB Simulator

0

Zachwyt tego szwedzkiego gitarzysty mówi wszystko o niepozornym Mooer Radar Speaker CAB Simulator. Jego rozmiary jakby oszukiwały użytkownika, bo gdy go podłączysz, urywa tyłek i wszystkie członki ciała. Poznajcie ten mały, ogromny symulator od Mooer.

I rzeczywiście. To co pokazuje Ola na filmie wprost oszałamia. Mnogość ustawień, wyborów ale przede wszystkim jakość brzmień Mooer Radar Speaker CAB Simulator wprost odbierają dech w piersiach.
Ten niepozornych rozmiarów symulator wzmacniaczy, obsługiwany jest dzięki jednemu pokrętłu, którego wybory wyświetlane są na niewielkim acz czytelnym kolorowym wyświetlaczu.
Urządzenie dysponuje aż 30 różnymi modelami wzmacniaczy, 11 mikrofonami, 4 końcówkami mocy oraz w pełni korekcyjnym EQ.
Urządzenie pozwala również na implementację swoich własnych brzmień z komputera posiadając jednocześnie 36 presetów i ogromny wybór dostępny w firmowym sklepie Mooer.
Połączenie Radar’a z komputerem odbywa się za pośrednictwem standardowego złącza USB. Urządzenie posiada również gniazdo słuchawkowe.

Więcej informacji  znajdziecie na stronie producenta www.mooeraudio.com oraz na stonie polskiego dystrybutora www.warwick-distribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here