Oficjalna prezentacja nowego Mooer Preamp LIVE!

0

Dosłownie przed kilkoma chwilami firma Mooer zaprezentowała oficjalny materiał video prezentujący możliwości nowego multi-preampu Mooer Pream LIVE, który niebawem ma trafić na rynek.

Jak wskazuje jego nazwa, to cyfrowe urządzenie został skonstruowane z myślą o występach na żywo. Każda funkcja sterowania została starannie przemyślana, aby była intuicyjna i zapewniała największy komfort pracy.

Mooer Preamp LIVE oferuje 50 modeli preampów oferujących brzmienia popularnych lampowych wzmacniaczy gitarowych. Urządzenie posiada 12 kanałów podzielonych na 3 banki A, B, C, które wybieramy poprzez naciśnięcie dwóch przycisków jednocześnie. Brzmienia możemy oczywiście programować i dowolnie modyfikować za pomocą efektów czy innych ustawień.

Urządzenie wyposażono m.lin w True bypass, zbalansowane wyjście XLR, midi in/out oraz wejście słuchawkowe. Wiele dodatkowych możliwości ustawień daje zewnętrzne oprogramowanie dostępne na system Mac/PC oraz mobilna aplikacja.

Niewątpliwą wisienką na torcie jest nowa funkcja Tone Capture, dzięki której urządzenie jest w stanie uchwycić brzmienie dowolnego usłyszanego wzmacniacza.

Sugerowana cena urządzenie to ok. 1760 zł

Więcej szczegółów:
Producent: www.mooeraudio.com
Dystrybutor: www.shop.warwick.de/en

A tutaj także świeżutka recenzja przygotowana przez Ola Englund:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here