Nowy moduł Synergy Amps IICP

1
Synergy-IICP

Szykuje się nie lada gratka dla gitarzystów! Firma Synergy Amps odsłania kolejny moduł przedwzmacniacza gitarowego IICP, będący repliką słynnego układu Mesa Boogie Mark II C+. 

W pojedynczym module Synergy IICP upakowano dwa kanały inspirowane układem jednego z najbardziej kultowych i poszukiwanych na rynku wtórnym wzmacniaczy gitarowych wszech czasów. Dzięki temu uzyskamy tutaj pełen przekrój brzmień czystych, lekko przesterowanych, jak i high-gainowych.

SYNERGY IICP

Wspólna regulacja Treble, Middle, Bass i Presence, przełączniki Brite, Shift dla każdego z kanałów, a przede wszystkim charakterystyczny, 5-pasmowy korektor graficzny, pozwolą na wykreowanie każdej barwy, jaka mogłaby się przyśnić największym herosom gitary elektrycznej.

SYNERGY_IICP

W pełni lampowy moduł preampu IICP, wykonany według własnoręcznego projektu Steve’a Fryette, wyprodukowany w USA i kompatybilny z urządzeniami dokującymi Synergy Amps oferowany jest w cenie 399 USD / 395 EUR – to stosunkowo niewiele, biorąc pod uwagę ceny, jakie osiągać może dziś na aukcjach jego oryginalny pierwowzór.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.synergyamps.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj