Nowy efekt gitarowy JHS – EHX Big Muff Green Russian Moscow Mod

0

Kolejnym efektem pracy JHS jest jeden z zapowiedzianych kilka dni temu stompboxów. Najmłodsze dziecko współpracy firm JHS i EHX prezentuje się nad wyraz ciekawie oferując modyfikację legendarnego efektu EHX Big Muff.

W nowym, zmodyfikowanym Big Muff Green Russian Moscow Mod przede wszystkim dodano głębi i agresywności brzmienia. Legendarny Big Muff pozostał jednak bazą nowego efektu, a wykonana modyfikacja znacząco podkręciła jego pierwotne możliwości.

Efekt posiada kilka przełączników i regulatorów. Z lewej strony znajdziemy przełączniki Mode Toogle oraz +/- Toggle. Z prawej zaś zauważymy potencjometr Feedback Gain.
Na płycie wierzchniej znajdują się trzy potencjometry: Volume, Sustain i Tone, a poniżej włącznik Drive służący do uaktywnienia przesteru.

Jest jest pewne, nowy  Big Muff Green Russian Moscow Mod brzmi oszałamiająco i potwornie agresywnie. Silne doły i środki wydają się chcieć rozerwać tę małą skrzynkę od środka. Czekamy więc na szansę przetestowania efektu.

Więcej informacji na stronie producenta www.jhspedals.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.warwick-distribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here