Nowe modele gitar akustycznych Takamine

0

Takamine niedawno zaprezentowało nowe modele gitar akustycznych. Poznajcie CP6SSDC Limited EditionCP5D OAD Limited EditionEF360SC TT Thermal Top oraz EF400SC TT Thermal Top.

CP6SSDC Limited Edition

Ślicznie wyglądająca gitarka typu dreadnought i elektroniką CTP3 CoolTube. Z dość głębokim wcięciem “cutaway” i bardzo ciekawym brzmieniem. Instrument ubarwiono w wykończenie “deep cherry sunburst”, co ewidentnie nadaje mu klasy.

CP5D OAD Limited Edition

Znowu klasyczny dreadnought. Tym razem wykończony w naturalnym świerku, czyli dokładnie tym samym materiale, z którego wykonano top instrumentu. Według relacji jakie krążą po internecie, brzmi równie pięknie jak wygląda. Za elektronikę odpowiada system CT4 DX.

EF360SC TT Thermal Top

Kolejny dreadnought i tym razem znowu z wcięciem ułatwiającym grę w wysokich pozycjach. Za elektronikę odpowiada CT4B II. Gitarę wykończono w naturalnym kolorze świerku, który przygotowano w technologii “Thermal Top”.

EF400SC TT Thermal Top

Ostatnią zaprezentowaną przez producenta gitarą jest dwunastostrunowy potwór wykonany w tej samej technologii co poprzednik, a mianowicie Thermal Top. Widać to po kolorystyce instrumentu. Jednak ma to również znaczenie w przypadku brzmienia. Gitara gra pełnią dźwięku z jednoczesnym subtelnym ciemnym pomrukiem. Za elektronikę odpowiada moduł CT4B II.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.esptakamine.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.emuzyk.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here