Nowa kapsuła brzmieniowa Roland Blues Cube Sparkle Clean Tone

0

Firma Roland, wspólnie z gitarzystą Jeffem „Skunk” Baxterem, opracowała nową kapsułę brzmieniową do wzmacniaczy z serii Blues Cube!

Jak komentuje całe zajście amerykański gitarzysta: “Koncepcja opracowana przez firmę Roland jest genialna! Nie dość, że sam wzmacniacz Roland Blues Cube, daje spore możliwości i gwarantuje świetną jakość brzmienia, to dzięki jednej niewielkiej kapsule, którą po prostu wpinam do niej, daje mi od razu dokładnie to brzmienie, którego potrzebuję, bez spędzania godzin, na poszukiwaniu i modyfikowaniu ustawień brzmienia!”

Nowa kapsuła Roland Blues Cube Sparkle Clean Tone Capsule, czyli urządzenie modyfikujące lampowy obwód wzmacniacza, służące do zmiany jego charakterystyki, zapewnia czystość brzmienia i najlepszą artykulację.

To nie pierwsza kapsuła marki Roland, dedykowana wzmacniaczom Blues Cube Artist, Blues Cube Artist212, Blues Cube Stage oraz Blues Cube Tour. Firma opracowała już ich kilka z takimi artystami jak: Robben Ford, Erik Johnson i Kirk Fletcher. Cała lista tutaj: https://www.roland.com/tone+capsule Z pewnością możemy spodziewać się kolejnych, bo prosty sposób podłączenie i automatyczna, szybka zmiana parametrów brzmienia jest pomysłem genialnym, zwłaszcza tam gdzie liczy się czas, czyli na scenie!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta: https://www.roland.com/pl/bc_tc-sc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here