NAMM2019: Godin Guitars i pierwszy akustyk Rialto!

0

Godin Guitars rozpoczyna rok 2019 od dobrej wiadomości dla gitarzystów akustycznych. W tym roku otwiera nowy rozdział z z linią gitar akustycznych. Pierwszy model to Rialto!

Póki co na stronie producent nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji ale jak sugeruje zdjęcie opublikowane na kanałach społecznościowych, model Rialto będzie dostępny w efektownym matowo-zielonym kolorze, choć już wiemy, że dostępne będą także wykończenia bardziej klasyczne 🙂 Na płycie przedniej widać także dwa pokrętła, które zapewne odpowiadają za parametry Volume i Tone.

OFFICIAL ANNOUNCEMENT: When we say that 2019 will be our biggest and most ambitious year yet, we weren’t kidding. For the first time in Godin history, we’ll be dropping our new line of Acoustic Guitars. Enjoy this small teaser #ToneLivesHere #GodinAcousticguitar

Opublikowany przez Godin Guitars (OFFICIAL) Czwartek, 27 grudnia 2018

Godin Guitars ma oczywiście bardzo duże doświadczenie w tworzeniu gitar akustycznych, gdyż jest właścicielem świetnej marki Art & Luthier, jednak Godin Guitars to bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o zaawansowaną elektronikę gitarową, więc możemy spodziewać się ciekawych rozwiązań w nowej linii akustyków.

Więcej szczegółów z pewnością poznamy podczas NAMM Show 2019!

Więcej szczegółów:
Producent: https://godinguitars.com
Dystrybutor: http://www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here