NAMM2018: TC Electronic prezentuje cztery nowe efekty gitarowe

0

TC Electronic i w tym roku nie próżnuje. Cztery efekty nazwane serią Sonic Specialists zaprezentowane będą na Namm Show 2018. Poznajcie modele Drip Spring Reverb, Fluorescence Shimmer Reverb, Gauss Tape Echo i Vibraclone Rotary.

Drip Spring Reverb

Pierwszym z zaprezentowanych efektów jest klasyczny efekt pogłosowy, tzw. reverb. Wyraźnie nawiązuje do starych, bluesowych brzmień. Jego obsługa nie powinna nastręczać jakichkolwiek trudności – trzy potencjometry: Dwell, Mix i Tone. To wszystko czego potrzebujesz, by nadać swojej gitarze soczystego, nieprzekombinowanego pogłosu.

Fluorescence Shimmer Reverb

Brakuje Ci brzmień lat ’90? To poznaj możliwości Fluorescence Shimmer. Ten prosty konstrukcyjnie efekt nadaje gitarze prawdziwego smaczku. Dzięki szerokiej korekcji dźwięku, TC Electronic Fluorescence Shimmer nie tylko sprawdzi się w spokojnej ale i bardziej zrywnej grze.

Gauss Tape Echo

Kolejną, w naszej ocenie udaną próbą cofnięcia się w czasie, jest Gauss Tape Echo. Powrót do lat ’70 i korekcja trzech głównych parametrów składowych, z których w efekcie otrzymujemy soczyste i pełne brzmienia echo gitary. Delay, Volume i Sustain. Dorzućcie do tego przełącznik Mod i otrzymacie efekt, którego naprawdę czasem brakuje w naszym pedalboardzie.

Vibraclone Rotary

Pamiętacie brzmienie efektów wibracyjnych lat ’60 i ’70? Jeśli nie, to nie szkodzi. Znacie pewnie natomiast Pana Hendrixa albo Harrisona? Ich wibracyjne efekty gitarowe w swoim czasie robiły furorę, do której tak tęskno dzisiejszym gitarzystom. Poznajcie więc Vibraclone Rotary – gwarantuję, że się zakochacie 🙂

Więcej info:
Producent: www.tcelectronic.com
Dystrybutor: www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here