NAMM2018: Fishman Loudbox Mini Charge – czyli nowe spojrzenie na mobilność wzmacniaczy gitarowych

0

Macie dość ograniczeń, kabli i drogich baterii? Spójrzcie na nową propozycję firmy Fishman, wzmacniacz Loudbox Mini Charge! Niewielki, lekki i akumulatorowy!

Międzynarodowe targi muzyczne Namm Show 2018 dają możliwość kolejnej, nie byle jakiej nowości. Światło dzienne ujrzał właśnie wzmacniacz gitarowy Fishman Loudbox Mini Charge! Co w nim takiego nowego? Już spieszę z krótkim opisem!

Przede wszystkim Fishman stworzył narzędzie, dzięki któremu pozbędziecie się jakichkolwiek ograniczeń. Ten w pełni autonomiczny wzmacniacz nie potrzebuje długich i upierdliwych kabli. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi może pracować do 12 godzin na połowie swoich możliwości. Oczywiście, gdy moc rośnie, czas pracy się skraca. Życie 🙂
Ale żeby tego było, nowy Fishman Loudbox Mini Charge wyposażono również w ładowarkę samochodową 12V.

Fishman Loudbox Mini Charge oferuje szereg możliwości brzmieniowych, w tym wbudowane efekty Reverb i Chorus. Posiada również standardowe wejścia instrumentalne i mikrofonowe. Jeśli chodzi zaś o wykorzystanie nowych technologii, to Fishman wyposażył swój wzmacniacz również w łączność Bluetooth® 4.0 umożliwiającą sparowanie telefonu z Loudbox Mini Charge.

Więcej info:
Producent: www.fishman.com
Dystrybutor: www.adamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here