NAMM 2020: Takamine prezentuje limitowany model LTD 2020 Peace

0

Przesłanie, które niesie instrument dostrzec można gołym okiem zarówno w nazwie jak i wykończeniu gitary. Model Takamine LTD 2020 Peace, opatrzony jest gałązkami oliwnymi oraz gołębiem, co wyraźnie podpowiada nam, w jakim kierunku poszli projektanci tego wyjątkowego instrumentu.

Jak co roku, firma Takamine prezentuje nowy, wyjątkowy model swojej gitary. W tym roku jest to gitara LTD 2020 Peace charakteryzująca się specjalnym wykończeniem w iście japońskim stylu.
Skomplikowany motyw inkrustowany na hebanowej podstrunnicy prezentuje gałązkę oliwną i białego gołębia. Inkrustacje wykonane zostały z wielokolorowych kamieni oraz muszli.
Świerkowy zielonkawy top, to kolejne nawiązanie do aktualnego trendu zmierzającego w kierunku ekologii i pokoju – wykończenie to nazwane zostało Green Tea Gloss.

Takamine LTD 2020 Peace to instrument w rozmiarze Concert. Jego menzura wynosi 630 mm, a siodełko ma szerokość 42,5 mm. Tył oraz boki wykonano z drewna ovangkol wyróżniające się wyraźnym usłojeniem. Gryf modelu LTD 2020 Peace wykonano natomiast z mahoniu.
Na wyposażeniu tego elektroakustyka znalazły się ponadto: preamp Takamine CT4DX oraz system dwóch pickupów mostkowych Takamine Palathetic. Dodatkowo zainstalowano również przetwornik w otworze rezonansowym.
Całość prezentuje się naprawdę ciekawie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.takamine.com
Dystrybutor: www.emuzyk.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here